Zinciri Kırma

Zinciri Kırmayın! Her yeni yıl başlangıcında birçok insan “Yeni yılda blog yazcam ben ya” dediğini biliyorum ama bu insanlardan çok az bir kısmı bu hedefini tutturabilmekte. Onun için bende her sene yaptığım gibi bu yıl başında da usanmadan sıkılmadan bu hedefimi gerçekleştirmek için çalışacağım.

Aslına bakarsanız beni yine “Blog yazmaya başlamak” gibi bir düşünceye iten sebeplerden biri artık kişisel markalaşmanın giderek önem kazanması ve benimde bildiklerimi bu vasıtayla insanlara ulaştırmayı istemem ve yazdığım konularda daha çok uzmanlaşmak gibi bir düşüncemin olması. Bu kararlılığı göstermem ve bu yazımı yazmam için bana ilham kaynağı olan Barış Özcan‘a teşekkür ediyorum.

Bu Sefer Daha Kararlıyım!

Evet kimine göre çok basit kimine göre dünyanın en zor şeyi olabilir blog yazmak benim için gerçekten zor. Öncelikle eğer hakkımda kısmını okuduysanız eğer okumadıysanız mutlaka okuyun çünkü yazdığım yazıları okurken “Sen nereden biliyorsun ki?” gibi kelime türevlerini kullanmamanız açısından yararlı olacağını düşünüyorum. Gelelim 2017 yılında blog da neler yazacağıma;

  1. Dijital Pazarlama ( SEO, SEM )
  2. Sosyal Medya (Facebook, Twitter, İnstagram, vb.)
  3. Web Tasarım ( Html, Asp, Php, WordPress, Joomla, Scriptler, vb.)
  4. Seyahat (Şehirler, Ülkeler, Tarihi Yerler, vb)
  5. Kültür Sanat ( Dizi, Film, Yabancı Dil, Bilim vb.)

Yukarıda sıralamış olduğum kategoriler hakkında bildiklerimi öğrendiklerimi sizlerin yazacağı yorumlarla öğreneceklerimi siz değerli okuyucularımla paylaşmış olacağım. 01 Ocak’ta 2017 yılının ilk yazısıyla buluşmak dileğiyle hoşçakalın.

2017'de Her Gün Yeni Bir Yazı
Reader Rating 3 Votes